خانه » داعش » اخبار داعش » اقدام هولناک و غیر انسانی داعش در فلوجه

اقدام هولناک و غیر انسانی داعش در فلوجه

اقدام هولناک و غیر انسانی داعش در فلوجه

اقدام هولناک و غیر انسانی داعش در فلوجه

اخبار داعش :گروه تروریستی تکفیری داعش که در میدان نبرد در حاال شکست خوردن می باشد و توان مقابله با نیروهای عراقی را ندارد روی به اقدامی هولناک و غیر انسانی در فلوجه آورده است.

به گزارش میهن گرام :تروریست های داعش در اقدامی وحشیانه از شهروندان فلوجه به عنوان سپر دفاعی استفاده می کنند.

پایگاه اطلاع رسانی شبکه راشاتودی (RT) با اعلام این خبر نوشت: داعش از شهروندان غیرنظامی به عنوان سپر دفاعی استفاده کرد تا مانع پیشروی نیروهای عراق در فلوجه شود.

در ادامه این گزارش آمده است: تروریست های داعش از مردم به عنوان سپر دفاعی استفاده کرده و کسانی را که قصد فرار یا تسلیم به ارتش عراق را داشته اند، اعدام می کنند.

براساس این گزارش، هدف داعشی ها از این جنایات، کند ساختن عملیات ارتش عراق می باشد که با هدف بازپسگیری فلوجه آغاز شده است.

راشاتودی افزود: نیروهای امنیتی این کشور درحالی پیگیری و اجرای طرح ویژه ای هستند که تا حد امکان از قربانی شدن غیرنظامیان جلوگیری کنند.

“احمد جمال” سخنگوی وزارت خارجه عراق به روزنامه ایزوستا دیلی (Izvestiya daily) گفت: گرچه، نبرد برای آزادسازی فلوجه از روز دوشنبه این هفته آغاز شده، نیروهای ارتش عراق این شهر و نواحی اطراف آن را از چند ماه پیش محاصره کرده بودند.

وی در ادامه اظهار داشت: نیروهای امنیتی با دقت طرحی را برنامه ریزی کرده اند تا بتوانند در حد امکان از شهروندان به دام افتاده در این مناطق محافظت کنند و این طرح از ژانویه ۲۰۱۴ آغاز شده است.

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*