خانه » داعش » اخبار داعش » داعش جرات و توان نزدیکی به ایران را ندارد

داعش جرات و توان نزدیکی به ایران را ندارد

داعش جرات و توان نزدیکی به ایران را ندارد

داعش جرات و توان نزدیکی به ایران را ندارد

اخبار داعش :بعد از حملات تروریستی و جنایات داعش در پاریس این گروه ایران و آمریکا و روسیه را هم تهدید به حمله کرد هرچند که با توجه به توان نظامی بالای این کشورها بعید به نظر می رسد داعش بتواند کاری از پیش ببرد.

به گزارش میهن گرام :منطقه کویر، سردار “محمد مطهری” عصر روزگذشته ۲۵ آبانماه در جمع خبرنگاران با اشاره به دیدگاه‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نسبت به سپاه و نقش سپاه در جامعه اظهار کرد: برنامه‌های متعددی برای سی و ششمین سالگرد تاسیس بسیج در کشور در نظر گرفته شده است که از شاخص‌ترین این برنامه‌ها می‌توان به برگزاری همایش مالک اشتر در تهران و دیدار گردان‌های رزمی بیت‌المقدس و امام حسین(ع) با مقام معظم رهبری اشاره کرد.

وی در تشریح برنامه های هفته بسیج در کشور و استان کرمان گفت: هفته بسیج از روز ۲۹ آبان ماه و با شعار «بسیج، ولایت و انتظار» آغاز خواهد شد که در این روز محوری‌ترین برنامه تشکیل حلقه‌های صالحین در نمازجمعه‌های سراسر استان است ضمن آنکه راهپیمایی خانوادگی بسیجیان استان نیز در این روز برگزار خواهد شد.

مطهری با بیان اینکه دومین روز هفته بسیج بعنوان «بسیج، بصیرت و استکبارستیزی» نامگذاری شده است تصریح کرد: در این روز مراسم تقدیر از فرماندهان نمونه پایگاه‌های مقاومت سراسر کشور با عنوان جشنواره مالک اشتر در تهران را خواهیم داشت که ۴۰ نفر از فرماندهان پایگاه‌های مقاومت استان کرمان در این مراسم شرکت خواهند کرد.

جانشین فرمانده سپاه ثارالله کرمان با اشاره به سومین روز هفته بسیج با عنوان «بسیج، خودکفایی و اقتصاد مقاومتی» نیز گفت: بسیج کار اقتصاد مقاومتی خود را از سال ۹۳ در کشور و استان کرمان آغاز کرد که در این راستا دو بحث کمک برای رفع نیازهای جامعه و همچنین ایجاد صنایع تبدیلی را دستور کار خود قرار داد که در این راستا و طی ۶ ماهه اول سال جاری قریب به ۱۰ میلیارد تومان در عرصه‌های اقتصاد مقاومتی به بسیجیان سراسر استان تسهیلات اعطا شد.

وی ادامه داد: در این روز در کل کشور ۷ بیمارستان صحرایی در کشور مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت که یکی از بیمارستان‌ها در استان کرمان افتتاح خواهد شد.

مطهری با اشاره به چهارمین و پنجمین روز هفته بسیج نیز گفت: در این روزها که به ترتیب با عنوان «بسیج، خودباوری و جهاد علمی» و «خانواده و سبک زندگی اسلامی» نامگذاری شده است، کنگره شهید واعظ طیبی در اصفهان برگزار خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه ثارالله کرمان ادامه داد: در ششمین روز هفته بسیج با عنوان «بسیج، وحدت و بیداری اسلامی» تجدید بیعت رزمندگان گردان‌های رزمی بیت المقدس و امام حسین(ع) با آرمان‌های مقام معظم رهبری صورت خواهد گرفت که در این دیدار ۱۲۰ نفر از فرماندهان این دو گردان از استان کرمان به دیدار رهبری خواهند رفت.

وی درباره برنامه‌های آخرین روز از هفته بسیج نیز گفت: در ۵ آذرماه که بعنوان روز بسیج مستضعفان نیز شناخته می‌شود، عطرافشانی گلزار شهدا و گردهمایی بزرگ بسیجیان را همزمان با سراسر کشور، در تمام شهرهای استان کرمان خواهیم داشت.

جانشین فرمانده سپاه ثارالله کرمان در ادامه با بیان اینکه سپاه آماده هرگونه تهدید سخت، نیمه سخت و نرم با دشمنان است اظهار کرد: داعش عددی نیست که بخواهد به مرزهای جمهوری اسلامی ایران نزدیک شود و حتی حامیان داعش از جمله آمریکا، اسراییل و عربستان نیز به این موضوع اذعان دارند و در قضیه فاجعه منا همگان دیدند که با یک تشر مقام معظم رهبری چگونه عربستان به خود آمد و با جمهوری اسلامی ایران همکاری کرد و اگر مقام معظم رهبری این تهدید را انجام نمی‌دادند مطمئن باشید عربستان حتی یک جنازه حجاج ایرانی را به ایران تحول نمی‌داد.

مطهری با اشاره به هشدارهای فرمانده سپاه پاسداران کشور در باره احتمال ایجاد فتنه چهارم یا فتنه هسته ای در کشور نیز گفت: همه مسئولین نظام موظف هستند که چشم و گوش خود را باز کنند ضمن آنکه باید هشیار باشیم که دشمن پس از ۸ سال جنگ تحمیلی، فتنه های ۷۷ و ۸۸ به دنبال آن است که با ایجاد تفرقه در بین مسئولین و مردم، انقلاب اسلامی را از پا در بیاورد که هرگز نیز به چنین خواسته خود نه رسیده و نه خواهد رسید.

جانشین فرمانده سپاه ثارالله کرمان اظهار کرد: نامه ۹ بندی مقام معظم رهبری فصل الخطاب برجام است و دیگر نباید مسئولین کشور درباره برجام با یکدیگر بحث کنند زیرا دشمن به دنبال آن است که بتواند از این طریق در کشور نفوذ کرده و اختلاف افکنی ایجاد کند و آنچه که در این راستا تصمیم گرفته شود قطعا تصمیم نظام است.

وی همچنین درباره حضور قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در پروژه‌های عمرانی استان کرمان نیز گفت: سپاه همواره در خدمت نظام و به دنبال خدمت رسانی به مردم بوده است و در همین راستا نیز تاکنون هزاران میلیارد تومان از دولت‌های مختلف جمهوری اسلامی طلبکار است اما همچنان به فکر خدمت به این مرز و بوم می باشد و باید همه بدانند که قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به عنوان رقیب شرکت‌های خارجی در پروژه‌های سخت کشور محسوب می‌شود نه رقیب شرکت‌های داخلی.

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*