خانه » داعش » اخبار داعش » داعش عناصر فراری خود را در نینوا گردن زد

داعش عناصر فراری خود را در نینوا گردن زد

داعش عناصر فراری خود را در نینوا گردن زد

داعش عناصر فراری خود را در نینوا گردن زد

اخبار داعش :اعضا گروه تروریستی داعش که توان مقاومت را ندارند دست به فرار از مناطق مختلف زده اند. اکنون خبرهای از داعش عناصر فراری خود را در نینوا گردن زد منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام : گروه تروریستی داعش، ۵۰ تن از عناصر خود را در یکی از پایگاه های نظامی غرب استان نینوا، به اتهام فرار از صحنه درگیری‌ها، گردن زد.

یک منبع بومی در استان نیوا گفت: دادگاه شرعی داعش، حکم گردن زدن ۵۰ تن از عناصر مسلح این گروه را به اتهام فرار از رویارویی با نیروهای عراقی، صادر کرد و این حکم، در پایگاه نظامی الغزلانی واقع در غرب نینوا، اجرا شد.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، به وبگاه شبکه السومریه گفت: عناصر مسلحی که به اتهام فرار از رویارویی با نیروهای عراقی گردن زده شدند، از مهاجرانی بودند که به نینوا آمده بودند و داعش آن ها را مجبور کرده بود به این گروه بپیوندند.

وی افزود: داعش، از طریق خطیبان مساجد نینوا، مردم این شهر را مجبور می کند که برای جنگ با نیروهای عراقی، به عضویت این گروه درآیند.

گفتنی است که نیروهای عراقی، حلقۀ محاصرۀ داعش را در نینوا تنگ کرده اند و از چندین محور به سمت مرکز نینوا پیشروی کرده و اکنون در مناطقی بسیار نزدیک به موصل قرار دارند.

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*