خانه » داعش » اخبار داعش » جلوگیری از ورود دختران صدام به کنفرانس ضد داعش

جلوگیری از ورود دختران صدام به کنفرانس ضد داعش

جلوگیری از ورود دختران صدام به کنفرانس ضد داعش

جلوگیری از ورود دختران صدام به کنفرانس ضد داعش

اخبار :بارها خبرهایی از همکاری دختر صدام با داعش و پیوستن خیلی از افراد صدام به این گروه تروریستی منتشر شده بود. اکنون خبرهایی از جلوگیری از ورود دختران صدام به کنفرانس ضد داعش منتشر شده است.

به گزارش میهن گرام :مسئولان فرانسوی دختران صدام حسین دیکتاتور معدوم عراق را از ورود به کنفرانس بین المللی حمایت از عراق در مبارزه با تروریسم منع کردند.

خبرگزاری براثا به نقل از مطالب شبکه های اجتماعی گزارش کرد که دولت فرانسه مانع ورود ” رغد ” دختر بزرگ صدام و ” رنا” خواهر کوچکترش به کنفرانس ائتلاف بین المللی شد که هفته گذشته با عنوان حمایت از عراق در مبارزه با داعش در پاریس تشکیل شده بود.

براثا گزارش کرد که برخی فعالان شبکه های اجتماعی به این تصمیم دولت فرانسه اعتراض کرده و حق دختران صدام دانستند که به عنوان دو عراقی در این کنفرانس حضور یابند.

یادآور می شود همزمان با هجوم گسترده تروریست های داعش به شهرهای مختلف عراق و کنترل برخی شهرها و مناطق آن کشور، رغد صدام از آنچه که پیروزی های گروههای مسلح نامید و همچنین عقب نشینی نیروهای دولتی ابراز شادمانی کرده بود.

او درآن زمان گفت که : خوشحالم که عزت ابراهیم، رهبر حزب بعث عراق و گروه حامی وی در یکپارچه‌کردن گروه‌های دیگر از جمله گروه داعش و ارتش مجاهدین برای سلطه بر شهرهای سنی‌نشین عراق پیروز شده‌اند. رغد با بیان اینکه وی لحظه به لحظه حوادث عراق را دنبال می‌کند، گفت: من مطمئنم که روزی به عراق بازمی‌گردم و برای شادی روح پدرم فاتحه می‌خوانم!

دولت عراق رغد صدام و دیگر مسئولان نظام سابق این کشور را درفهرست افراد تحت تعقیب قرار داده بود. براساس برخی گزارش ها رغد صدام و خواهرش، رنا در اردن و ساجده طلفاح، مادر وی در قطر به سر می‌برند.

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*