خانه » داعش » اخبار داعش » حکومت نظامی در کرکوک در پی تشدید درگیری ها

حکومت نظامی در کرکوک در پی تشدید درگیری ها

حکومت نظامی در کرکوک در پی تشدید درگیری ها

حکومت نظامی در کرکوک در پی تشدید درگیری ها

اخبار :در پی حملات شدید داعش اخباری از اعلام حکومت نظامی در کرکوک منتشر شده است. تروریست های داعش که به شدت در حال ضعیف شدن در عراق می باشند در تلاش برای تسلط به برخی مناطق می باشند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از ابنا :یک منبع امنیتی عراق از برقراری حکومت نظامی در منطقه “الدبس” در شمال غرب شهر کرکوک خبر داد.

نیروهای امنیتی عراق حکومت نظامی در این منطقه را از ساعت ۶ شب تا اطلاع بعدی اعلام کردند، این تصمیم به دلیل حمله داعش به این منطقه اتخاذ شد.

عناصر این گروه تروریستی همچنین امروز به محلاتی در جنوب شهر کرکوک از جمله “دومیز” و “الاسری” حمله کردند، هنوز درگیری ها در این محلات بین تروریست های داعشی و نیروهای نظامی عراقی ادامه دارد و ده ها تن از تروریست ها در درگیری های کرکوک کشته شدند.

در پی حوادث شهر کرکوک، درجه هشدار امنیتی در منطقه اقلیم کردستان از جمله شهرهای اربیل و سلیمانیه بالا رفته و نیروهای نظامی زیادی هم از این اقلیم به شهر کرکوک اعزام شدند.

داعش از بیش از دو سال پیش تاکنون مناطقی در حومه جنوبی و غربی استان کرکوک در شمال عراق از جمله شهر “الحویجه” را در اشغال خود دارد و قوانین این گروه تروریستی در این مناطق اجرا می شود.

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*