خانه » داعش » اخبار داعش » شهدای ایران در حمله داعش ۳ نفر اعلام شد

شهدای ایران در حمله داعش ۳ نفر اعلام شد

شهدای ایران در حمله داعش ۳ نفر اعلام شد

شهدای ایران در حمله داعش 3 نفر اعلام شد

اخبار داعش :بعد از حمله گروه تروریستی داعش و اعلام خبر شهادت ۴ ایرانی اکنون اعلام شده است که تنها ۳ ایرانی به شهادت رسیده اند. داعش که توان مقابله در میدان نبرد را ندارد روی به حملات انتحاری آورده است.

به گزارش میهن گرام :سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه خبر شهادت یکی از مجروحان ایرانی در عراق را رد کرد و گفت: تعداد شهدای حمله تروریستی امروز (جمعه) ۳ نفر بودە و حال عمومی ۲ نفر از مجروحان پس از انجام عمل جراحی که در سلیمانیه انجام گرفته، خوب است.

«سعدالله مسعودیان»  افزود: ساعت ۶ صبح امروز (جمعه) هشت تروریست به نیروگاه برق دبس که در اختیار شرکت «سمیر» بود حمله کرده و پس از تیراندازی به سوی کارکنان، شماری از تروریستها خود را با کمربندهای انفجاری منفجر می کنند که در این حمله تروریستی ۳ مهندس ایرانی شهید و ۴ نفر دیگر زخمی شدند.

وی تصریح کرد: پس از این حمله تروریستی دو نفر از مجروحان که جراحت آنها سبک بود، به بیمارستان آزادی کرکوک منتقل و دو نفر دیگر نیز که حالشان وخیم گزارش شده بود به بیمارستان مرکزی سلیمانیه منتقل و تحت عمل جراحی قرار گرفتند که در زمان حاضر عمل جراحی به اتمام رسیده و حال عمومی آنها خوب است.

سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه ادامه داد: همزمان ۸۰ کارگر و تکنیسین برق ایرانی که در نیروگاه هستند، به دلیل حملات امروز روحیه عمومی شان خوب نیست و تدابیر لازم برای انتقال این عده به ایران توسط کنسولگری ایران در سلیمانیه فراهم شده و بزودی از طریق مرز باشماق مریوان وارد کشور خواهند شد.

گفتنی است؛ شرکت سمیر دو سال قبل در مناقصه تأسیس نیروگاه برق دبس برنده شده و احداث این نیروگاه مراحل پایانی خود را طی می کرد.
منبع :ایرنا

داعش

loading...

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*